Zaproszenie na zawody. Klubowy Sztafetowy Mecz Pływacki Dzieci klas II-III-IV SSP2 Dziewczęta vs Chłopcy. 2.02.2019 (sobota).

Takich zawodów pływackich jeszcze nie było!
W dniu 2.02.2019 w godzinach 8.00-10.00 na pływalni TCSiR odbędzie się niesamowite sportowe widowisko zorganizowane przez UKS „Dwójkę” Tczew, w którym w wyścigach sztafetowych dojdzie do rywalizacji dziewcząt z chłopcami z klas pływackich II, III i IV naszej szkoły 🙂                                                      Dziewczęta, które od najmłodszych lat są oddzielane od chłopców we współzawodnictwie sportowym, tym razem będą miały okazję zmierzyć się z nimi bezpośrednio i pokazać nam, że w niczym im nie ustępują 🙂     Na poziomie klasy IV wyścigi odbędą się na dystansie 75 metrów w pięciu konkurencjach (wszystkimi stylami i samymi nogami do kraula w parach). Dodatkowo wezmą udział w specjalnej sztafecie szybowania po wodą 12,5 metra.
   Zawodnicy z klas III będą pływać 50 metrów (kraulem, grzbietem, żabką i nogami do kraula), a najmłodsi tymi samymi stylami długość jednego basenu (25 m).                                                                                   Poza w/w konkurencjami w rywalizację płci zostaną wciągnięci również kibice i rodzice 😉
W programie przewidziana jest sztafeta rodziców – 8×25 m stylem dowolnym (kobiety vs mężczyźni) a o ostatecznym wyniku zawodów może rozstrzygnąć „konkurs na liczebność kibiców (płci żeńskiej vs płci męskiej)”.

Będzie się działo!
Gorąco zapraszamy do kibicowania 🙂
Trenerzy pływania: UKS „Dwójki” Tczew/SSP nr 2 z O.I.

W załączeniu pełen program zawodów: 

Program zawodów: